Chmurne Kreski, minimalizm i przeprowadzka. Widoki na 2019.

Od lat rysowałam szkice na papierze i wtedy pojawił się on… iPad z piórkiem. Zawładnął moim umysłem, ciałem, dłońmi, wyobraźnią oraz czasem wolnym. Zaczęłam na poważnie rozważać, w jaki sposób kreuję swoją rzeczywistość oraz jaki ma to wpływ na moje otoczenie. Jakby żaden, ale może kiedyś. Tymczasem…

Zaczynam rozmyślać nad rekategoryzacją bloga na trzy bloki:

chmurne kreski – w ogólnym rozrachunku moje bazgroły, rysunki, szkice, memy oraz wszystko, co tylko narysować do głowy mi przyjdzie, w mniej czy bardziej poważnym tonie.

felietony / reportaże / poezje – wiem, wiem dużo tego, ale trudno przestać mi wypowiadać się na tematy, które mnie frapują czy fascynują, trudno również zrezygnować mi z wierszówek, czy ogółu rzeczy, szalenie inspirujących.

minimalizm/ organizacja – jestem córką chaosu, od zawsze staram się porządkować swoją przestrzeń z różnym skutkiem. Chciałabym jednak połączyć moje umiejętności organizacyjne z minimalizmem, jaki panuje w mojej garderobie i przełożyć go na zbiór porad, jakie stosuję w życiu codziennym, podczas podróży, planowania czy projektowania wnętrza.

Tematem, szczególnie zaprzątającym ostatnio moją głowę jest przeprowadzka, która odbywać się będzie już pod koniec stycznia. Ostatni raz przeprowadzałam się w sierpniu roku 2018 – nie pytajcie. Cóż nowe relacje, nowy kot, nowe ubrania oraz książki, a co za tym idzie nowa, większa przestrzeń!

Planuję przygotować dla Was kilka porad, jak sprawnie spakować, przenieść i wypakować wszystkie rzeczy. Wierzcie mi. Mam w tym ogromną wprawę. Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną i będziecie dla mnie cierpliwi. Rok 2019 to czas dużych zmian, przełomowych decyzji i odważnych kroków! Mam nadzieję, że wytrwam przy okazji inspirując ludzi wokół siebie.

Tymczasem uraczę Was galerią moich prac, co by pokolorować ten szary dzień.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s